Akcie

Castrol akcia!
Platné: 2019.10.01 - 2019.11.30

Nakupujte Castrol EDGE a/alebo MAGNATEC motorových olejov v hodnote 999 € bez DPH Vás obdarujeme darčekovým balíkom.Platnosť akcie: Od 1. októbra do 30. novembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (Castrol batoh, tričko a hrnček) má každý zákazník, ktorý počas trvania akcie nakupuje Castrol produkty v min. hodnote 999 € bez DPH a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť len raz. Darček bude odovzdaný po skončení akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Hella akcia!
Platné: 2019.10.01 - 2019.12.31

12 a 24 V HELLA žiarovky vo výhodných baleniacha s rukavicami zdarma!Platnosť akcie: Od 1. októbra do 31. decembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (GUIDE rukavice) má každý zákazník, ktorý si počas trvania akcie zakúpi do akcie zahrnuté balenie Hella žiaroviek a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť viackrát. Darček bude odovzdaný po splnení podmienok akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Akcia na A.Z. Meisterteile sudové mazivá!
Platné: 2019.11.07 - 2019.11.30

Za nákup 2 kusov malých A.Z. Meisterteile sudových mazív získate 1, za nákup 1 kusu veľkého A.Z. Meisterteile sudového maziva získate 3 darčeky!Platnosť akcie: Od 7. novembra do 30. novembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (A.Z. Meisterteile nohavice na traky UnixNr®: 10987891 za nákup 2 ks malého A.Z. Meisterteile sudového maziva. A.Z.Meisterteile nohavice na traky UnixNr®: 10987891, A.Z. Meisterteile montážne ležadlo UnixNr®:10362888,A.Z.Meisterteile pracovný kabát s podšívkou UnixNr®: 10987809 za nákup 1 ks veľkého A.Z.Meisterteile sudového maziva) má každý zákazník, ktorý si počas trvania akcie na jednej faktúre zakúpi 2 ks malého alebo 1 ks veľkého sudu maziva značky A.Z. Meisterteile a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o.Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť viackrát. Darček bude odovzdaný po splnení podmienok akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamejlínii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

ATE akcia!
Platné: 2019.11.01 - 2019.11.30

Vynikajúci pomocník! Za nákup ATE brzdových dielov v hodnote 399 € bez DPH Vás obdarujeme bezvreckovým vysávačom!Platnosť akcie: Od 1. novembra do 30. novembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (Hauser bezvreckový vysávač) má každý zákazník, ktorý počas trvania akcie nakupuje ATE brzdové diely v min. hodnote 399 € bez DPH a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť len raz. Darček bude odovzdaný po skončení akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Autofren akcia!
Platné: 2019.11.01 - 2019.11.30

Prenosná rezerva! Za nákup Autofren produktov získate Powerbank!Platnosť akcie: Od 1. novembra do 30. novembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (Powerbank, 7800 mAh) má každý zákazník, ktorý počas trvania akcie nakupuje Autofren produkty v min. hodnote 99 € bez DPH a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť len raz. Darček bude odovzdaný po skončení akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Corteco akcia!
Platné: 2019.11.01 - 2019.11.30

Prekvapte svoju rodinu domácim hot dogom! Nakupujte Corteco produkty v hodnote 169 € bez DPH a obdarujeme Vás hotdogovačom!Platnosť akcie: Od 1. novembra do 30. novembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (Sencor hotdogovač) má každý zákazník, ktorý počas trvania akcie nakupuje Coteco produkty v min. hodnote 169 € bez DPH a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť viackrát. Darček bude odovzdaný po skončení akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Filtron akcia!
Platné: 2019.11.01 - 2019.11.30

Prichádzajú mínusy! Za nákup Filtron filtrov v hodnote 199 € bez DPH Vás obdarujeme elektrickým ohrievačom!Platnosť akcie: Od 1. novembra do 30. novembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (Sencor ohrievač) má každý zákazník, ktorý počas trvania akcie nakupuje Filtron filtre v min. hodnote 199 € bez DPH a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť viackrát. Darček bude odovzdaný po skončení akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Gates akcia!
Platné: 2019.11.01 - 2019.11.30

Nakupujte Gates produkty v hodnote 339 € bez DPH a obdarujeme Vás Sealey LED montážnou lampou!Platnosť akcie: Od 1. novembra do 30. novembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (Sealey LED montážna lampa) má každý zákazník, ktorý počas trvania akcie nakupuje Gates produkty v min. hodnote 339 € bez DPH a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť len raz. Darček bude odovzdaný po skončení akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Hans Pries akcia!
Platné: 2019.11.01 - 2019.11.30

Nakupujte Hans Pries produkty v hodnote 269 € bez DPH a obdarujeme Vás stolným grilom!Platnosť akcie: Od 1. novembra do 30. novembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (Sencor stolný gril) má každý zákazník, ktorý počas trvania akcie nakupuje Hans Pries produkty v min. hodnote 269 € bez DPH a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť viackrát. Darček bude odovzdaný po skončení akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

KYB akcia!
Platné: 2019.11.01 - 2019.11.30

Jednoduchý, rýchly a účinný! Za nákup KYB tlmičov pérovania v hodnote 269 € bez DPH Vás obdarujeme sušičom topánok!Platnosť akcie: Od 1. novembra do 30. novembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (Sušič topánok) má každý zákazník, ktorý počas trvania akcie nakupuje KYB tlmiče pérovania v min. hodnote 269 € bez DPH a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť viackrát. Darček bude odovzdaný po skončení akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Lemförder akcia!
Platné: 2019.11.01 - 2019.11.30

Za nákup Lemförder dielov podvozku v hodnote 269 € bez DPH získate aku skrutkovač!Platnosť akcie: Od 1. novembra do 30. novembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (Einhell aku skrutkovač) má každý zákazník, ktorý počas trvania akcie nakupuje Lemförder diely podvozku v min. hodnote 269 € bez DPH a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť viackrát. Darček bude odovzdaný po skončení akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Optimal akcia!
Platné: 2019.11.01 - 2019.11.30

Skutočná talianská atmosféra! Za nákup tlmičov pérovania v hodnote 199 € bez DPH získate kávovar!Platnosť akcie: Od 1. novembra do 30. novembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (Orion kávovar) má každý zákazník, ktorý počas trvania akcie nakupuje Optimal tlmiče pérovania v min. hodnote 199 € bez DPH a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť viackrát. Darček bude odovzdaný po skončení akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Textar akcia!
Platné: 2019.11.01 - 2019.11.30

Odvádza skvelú prácu! Nakupujte Textar produkty a získajte mikrovlnnú rúru!Platnosť akcie: Od 1. novembra do 30. novembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (Gorenje mikrovlnná rúra) má každý zákazník, ktorý počas trvania akcie nakupuje Textar produkty v min. hodnote 569 € bez DPH a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť len raz. Darček bude odovzdaný po skončení akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

VDO akcia!
Platné: 2019.11.01 - 2019.11.30

Sledujte svoj denný pohyb! V rámci našej novembrovej VDO akcii teraz môžete získať fitness náramok!Platnosť akcie: Od 1. novembra do 30. novembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (Alcor Move fitness náramok) má každý zákazník, ktorý počas trvania akcie nakupuje VDO produkty v min. hodnote 169 € bez DPH a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť len raz. Darček bude odovzdaný po skončení akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Delphi akcia!
Platné: 2019.11.01 - 2019.11.30

Ako v kine! Za nákup Delphi produktov v hodnote 199 € bez DPH získate popcornovač!Platnosť akcie: Od 1. novembra do 30. novembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (Ariete popcornovač) má každý zákazník, ktorý počas trvania akcie nakupuje Delphi produkty v min. hodnote 199 € bez DPH a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť len raz. Darček bude odovzdaný po skončení akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Stabilus akcia!
Platné: 2019.11.01 - 2019.11.30

Za nákup Stabilus produktov Vás obdarujeme rýchlovarnou kanvicou!Platnosť akcie: Od 1. novembra do 30. novembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (Momert rýchlovarná kanvica) má každý zákazník, ktorý počas trvania akcie nakupuje Stabilus produkty v min. hodnote 99 € bez DPH a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť len raz. Darček bude odovzdaný po skončení akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Akcia na Bosch batérie!
Platné: 2019.11.01 - 2019.12.31

Teraz za nákup Bosch batérií získate unikátne Bosch oblečenie!Platnosť akcie: Od 1. novembra do 31. decembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: V prípade nákupu 3 ks Bosch batérií pre osobné vozidlá na jednej faktúre získate tričko, v prípade nákupu 1 ks Bosch batérie pre nákladné vozidlo získate pulóver. Darček bude zákazníkovi odovzdaný v prípade, že nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť viackrát. Darček bude odovzdaný po nákupe. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Akcia na A.Z. Meisterteile 4-litrové motorové oleje!
Platné: 2019.11.01 - 2019.11.30

Unikátne A.Z. Meisterteile tričko pre Vás! Zakúpte 4 ks 4-litrových * A.Z. Meisterteile motorových olejov a obdarujeme Vás A.Z. Meisterteile tričkom!Platnosť akcie: Od 1. novembra do 30. novembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (A.Z. Meisterteile tričko, UnixNr®: 10993258) má každý zákazník, ktorý si počas trvania akcie na jednej faktúre zakúpi 4 ks 4-litrových motorových olejov značky A.Z. Meisterteile a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť viackrát. Darček bude odovzdaný po splnení podmienok akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2019 © Všetky práva vyhradené| Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok