Akcie

Norma akcia!
Platné: 2019.08.03 - 2019.10.31

Chýba Vám v dielni praktický držiak na sťahováky? V rámci našej Norma akcie vás obdarujeme jedným!Platnosť akcie: od 3. augusta 2019 do 31. októbra 2019, alebo do vypredania zásob. Podmienky akcie: Nárok na darček má každý zákazník, ktorý si počas trvania akcie na jednej faktúre zakúpi jedno balenie z každého vybraného katalógového čísla, teda spolu 9 balíkov sťahovákov značky Norma. Darček bude odovzdaný po nákupe. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť viackrát. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci spoločnosti UNIX Auto s.r.o. a tiež rodinní príslušníci týchto zamestnancov v priamej línii. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyúčtovaná. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť podmienky a pravidlá akcie. Obrázky sú len ilustračné!

Ďalej na akciový tovar >>

Zimmermann akcia!
Platné: 2019.08.01 - 2019.09.30

Nakupujte Zimmermann brzdové diely v hodnote 569 € bez DPH a obdarujeme Vás aku vŕtačkou a skrutkovačom.Platnosť akcie: Od 1. augusta do 30. septembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (Aku vŕtačka a skrutkovač) má každý zákazník, ktorý počas trvania akcie nakupuje Zimmermann brzdové diely v min. hodnote 569 € bez DPH a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť viackrát. Darček bude odovzdaný po skončení akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Ferodo akcia!
Platné: 2019.08.01 - 2019.09.30

Za nákup brzdových dielov značky Ferodo v hodnote 639 € bez DPH získate Electrolux kávovar.Platnosť akcie: Od 1. augusta do 30. septembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (Electrolux kávovar) má každý zákazník, ktorý počas trvania akcie nakupuje Ferodo brzdové diely v min. hodnote 639 € bez DPH a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť len raz. Darček bude odovzdaný po skončení akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Contitech akcia!
Platné: 2019.08.01 - 2019.09.30

Nakupujte ContiTech remene v hodnote 239 € bez DPH a obdarujeme Vás praktickým sendvičovačom!Platnosť akcie: Od 1. augusta do 30. septembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (Sendvičovač) má každý zákazník, ktorý počas trvania akcie nakupuje ContiTech remene v min. hodnote 239 € bez DPH a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť viackrát. Darček bude odovzdaný po skončení akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Jakoparts akcia!
Platné: 2019.08.01 - 2019.09.30

Za nákup Jakoparts brzdových dielov v hodnote 299 € bez DPH získate gamer slúchadlá.Platnosť akcie: Od 1. augusta do 30. septembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (Gamer slúchadlá) má každý zákazník, ktorý počas trvania akcie nakupuje Jakoparts brzdové diely v min. hodnote 299 € bez DPH a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť len raz. Darček bude odovzdaný po skončení akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Remy akcia!
Platné: 2019.08.01 - 2019.09.30

Za nákup Remy produktov získate vysávač lístia!Platnosť akcie: Od 1. augusta do 30. septembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (Fieldmann vysávač lístia) má každý zákazník, ktorý počas trvania akcie nakupuje Remy produkty v min. hodnote 399 € bez DPH a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť len raz. Darček bude odovzdaný po skončení akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Hengst Filter akcia!
Platné: 2019.09.01 - 2019.09.30

Začnite deň s nami! Za nákup Hengst Filter filtrov v hodnote 149 € bez DPH Vás obdarujeme moka kávovarom.Platnosť akcie: Od 1. septembra do 30. septembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (Ghidini moka kávovar) má každý zákazník, ktorý počas trvania akcie nakupuje Hengst Filter filtre v min. hodnote 149 € bez DPH a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť len raz. Darček bude odovzdaný po skončení akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Varta akcia!
Platné: 2019.09.01 - 2019.09.30

Zaistíme Vám atraktívny vzhľad! Nakupujte Varta batérie v hodnote 339 € bez DPH a obdarujeme Vás Remington zastrihávačom brady!Platnosť akcie: Od 1. septembra do 30. septembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (Remington zastrihávač brady) má každý zákazník, ktorý počas trvania akcie nakupuje Varta batérie v min. hodnote 339 € bez DPH a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť viackrát. Darček bude odovzdaný po skončení akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Mobiletron akcia!
Platné: 2019.09.01 - 2019.09.30

Perfektná kombinácia! Váš nákup Mobiletron produktov v hodnote 99 € bez DPH odmeníme multifunkčným meracím zariadením.Platnosť akcie: Od 1. septembra do 30. septembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (Stac multifunkčné meracie zariadenie) má každý zákazník, ktorý počas trvania akcie nakupuje Mobilteron produkty v min. hodnote 99 € bez DPH a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť viackrát. Darček bude odovzdaný po skončení akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Optimal akcia!
Platné: 2019.09.01 - 2019.09.30

Aby Vám neušli dôležité okamihy! Nakupujte Optimal produkty v hodnote 469 € bez DPH a obdarujeme Vás akčnou kamerou!Platnosť akcie: Od 1. septembra do 30. septembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (SJCAM akčná kamera) má každý zákazník, ktorý počas trvania akcie nakupuje Optimal produkty v min. hodnote 469 € bez DPH a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť len raz. Darček bude odovzdaný po skončení akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

SBS akcia!
Platné: 2019.09.01 - 2019.09.30

Hra sa môže začať! Za nákup SBS produktov v hodnote 139 € bez DPH získate stolný futbal.Platnosť akcie: Od 1. septembra do 30. septembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (Stolný futbal) má každý zákazník, ktorý počas trvania akcie nakupuje SBS produkty v min. hodnote 139 € bez DPH a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť viackrát. Darček bude odovzdaný po skončení akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

PE Automotive akcia!
Platné: 2019.09.01 - 2019.09.30

Poskytneme Vám pomoc! Za nákup produktov značky PE Automotive v hodnote 169 € bez DPH Vás odmeníme sadou na umývanie auta.Platnosť akcie: Od 1. septembra do 30. septembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (Sada na umývanie auta) má každý zákazník, ktorý počas trvania akcie nakupuje PE Automotive produkty v min. hodnote 169 € bez DPH a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť len raz. Darček bude odovzdaný po skončení akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Victor Reinz akcia!
Platné: 2019.09.01 - 2019.09.30

Kvalitná voľba! Nakupujte Victor Reinz produkty v hodnote 239 € bez DPH a obdarujeme Vás BBQ zásterou s náradím!Platnosť akcie: Od 1. septembra do 30. septembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (BBQ zástera s náradím) má každý zákazník, ktorý počas trvania akcie nakupuje Victor Reinz produkty v min. hodnote 239 € bez DPH a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť len raz. Darček bude odovzdaný po skončení akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Bären akcia!
Platné: 2019.09.01 - 2019.09.30

Užitočné a nevyhnutné cestovné príslušentsvo! Za nákup Bären produktov teraz Vás obdarujeme business batohom!Platnosť akcie: Od 1. septembra do 30. septembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (Xiaomi travel business batoh) má každý zákazník, ktorý počas trvania akcie nakupuje Bären produkty v min. hodnote 339 € bez DPH a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť len raz. Darček bude odovzdaný po skončení akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Brembo akcia!
Platné: 2019.09.01 - 2019.09.30

Nevynechateľná ponuka! Za nákup Brembo produktov v hodnote 339 € bez DPH získate tyčový mixér.Platnosť akcie: Od 1. septembra do 30. septembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (Tefal tyčový mixér) má každý zákazník, ktorý počas trvania akcie nakupuje Brembo produkty v min. hodnote 339 € bez DPH a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť len raz. Darček bude odovzdaný po splnení podmienok akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

ATE akcia!
Platné: 2019.09.01 - 2019.09.30

Pre Váš inteligentný domov! V rámci našej ATE akcie za nákup produktov v hodnote 539 € bez DPH získate zabezpečovací set!Platnosť akcie: Od 1. septembra do 30. septembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (Xiaomi zabezpečovací set) má každý zákazník, ktorý počas trvania akcie nakupuje ATE produkty v min. hodnote 539 € bez DPH a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť len raz. Darček bude odovzdaný po splnení podmienok akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Osram akcia!
Platné: 2019.09.01 - 2019.09.30

Svetlo, čo Vás vedie! Nakupujte Osram produkty v hodnote 139 € bez DPH a získajte montážnu lampu!Platnosť akcie: Od 1. septembra do 30. septembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (OSRAM LEDIL205 montážna lampa) má každý zákazník, ktorý počas trvania akcie nakupuje Osram produkty v min. hodnote 139 € bez DPH a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť len raz. Darček bude odovzdaný po splnení podmienok akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

AUTODATA akcia!
Platné: 2019.09.01 - 2019.09.30

INFORMÁCIA JE NAJVÄČŠIA HODNOTA - A TERAZ JE EŠTE HODNOTNEJŠIASpoločnosť UNIX Auto, ako oficiálny distribútor AUTODATA databázy, svojich predplatiteľov teraz odmení hodnotnými a užitočnými produktmi.

Ak s našou spoločnosťou uzavriete novú AUTODATA S&M zmluvu (v akejkoľvek platobnej konštrukcii), obdarujeme Vás A.Z. Meisterteile montážnou stoličkou, a za uzavretie novej AUTODATA D&R zmluvy (v akejkoľvek platobnej konštrukcii) získate sadu pneumatických kľúčov. Platnosť akcie: Od 1. septembra do 30. septembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (A.Z. Meisterteile montážna stolička 10362890 alebo Sada pneumatických kľúčov 10750317) má každý zákazník, ktorý počas trvania akcie uzavrie AUTODATA S&M alebo AUTODATA D&R zmluvu a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť len raz. Darček bude odovzdaný po skončení akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

DT Spare Parts akcia!
Platné: 2019.09.01 - 2019.09.30

Vždy po ruke! Za nákup v hodnote 169 € bez DPH získate Xiaomi pocket reproduktor.Platnosť akcie: Od 1. septembra do 30. septembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (Xiaomi pocket reproduktor) má každý zákazník, ktorý počas trvania akcie nakupuje DT Spare Parts produkty v min. hodnote 169 € bez DPH a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť viackrát. Darček bude odovzdaný po skončení akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Akcia na A.Z. Meisterteile 4-litrové mazivá!
Platné: 2019.09.01 - 2019.09.30

Zvoľte kvalitu a za nákup 4 ks 4-litrových* A.Z. Meisterteile motorových olejov Vás obdarujeme 4 ks 1-litrovými motorovými olejmi rovnakého typu.Platnosť akcie: Od 1. septembra do 30. septembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (4 ks 1L A.Z. Meisterteile motorové oleje) má každý zákazník, ktorý si počas trvania akcie na jednej faktúre zakúpi 4 ks 4-litrových motorových olejov značky A.Z. Meisterteile a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť viackrát. Darček bude odovzdaný po splnení podmienok akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Akcia na A.Z. Meisterteile sudové mazivá!
Platné: 2019.09.01 - 2019.09.30

Za nákup dvoch veľkých alebo štyroch malých sudov maziva značky A.Z. Meisterteile získate A.Z. Meisterteile montážne ležadlo.Platnosť akcie: Od 1. septembra do 30. septembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (A.Z. Meisterteile montážne ležadlo, UnixNr.: 10362888) má každý zákazník, ktorý si počas trvania akcie zakúpi 2 veľké alebo 4 malé sudové mazivá značky A.Z. Meisterteile a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť viackrát. Darček bude odovzdaný po nákupe. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Akcia na A.Z. Meisterteile batérie!
Platné: 2019.09.01 - 2019.09.30

Nenecháme Vás oslabnúť! Za nákup každej druhej A.Z. Meisterteile batérie získate A.Z. Meisterteile termos!Platnosť akcie: Od 1. septembra do 30. septembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (A.Z. Meisterteile termos, UnixNr.: 10364497) má každý zákazník, ktorý si počas trvania akcie zakúpi 2 ks A.Z. Meisterteile batérií a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť viackrát. Darček bude odovzdaný po nákupe. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Gates akcia!
Platné: 2019.09.01 - 2019.09.30

Zostaňte v spojení! Nakupujte Gates produkty v hodnote 399 € bez DPH a obdarujeme Vás Sencor walkie talkie-m!Platnosť akcie: Od 1. septembra do 30. septembra 2019, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (Sencor walkie talkie) má každý zákazník, ktorý počas trvania akcie nakupuje Gates produkty v min. hodnote 399 € bez DPH a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť len raz. Darček bude odovzdaný po skončení akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2019 © Všetky práva vyhradené| Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok