Akcia na A.Z. Meisterteile malé sudové mazivá!
Platné: 2020.01.01 - 2020.01.31

Za nákup dvoch malých sudov maziva značky A.Z. Meisterteile Vás obdarujeme A.Z. Meisterteile softshellovou bundou.Platnosť akcie: Od 1. januára do 31. januára 2020, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (A.Z. Meisterteile softshellová bunda s možným výberom veľkosti, UnixNr®: 10673364) má každý zákazník, ktorý si počas trvania akcie zakúpi 2 ks malých sudov maziva značky A.Z. Meisterteile a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť viackrát. Darček bude odovzdaný po splnení podmienok akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Akcia na A.Z. Meisterteile batérie!
Platné: 2020.01.01 - 2020.01.31

Vždy plný energie! Za nákup A.Z. Meisterteile akumulátora Vás odmeníme A.Z. Meisterteile pletenou čiapkou.Platnosť akcie: Od 1. januára do 31. januára 2020, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (A.Z. Meisterteile pletená čiapka, UnixNr®: 10993252) má každý zákazník, ktorý si počas trvania akcie zakúpi 1 ks batérie značky A.Z. Meisterteile a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť viackrát.Darček bude odovzdaný po splnení podmienok akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Bosch akcia!
Platné: 2020.01.01 - 2020.01.31

K nákupu 4 ks zapaľovacích sviečok Vám pribalíme energetický nápoj!Platnosť akcie: Od 1. januára do 31. januára 2020, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (Energetický nápoj, UnixNr®: 11003006) má každý zákazník, ktorý si počas trvania akcie na jednej faktúre zakúpi 4 ks Bosch zapaľovacích sviečok a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť viackrát. Darček bude odovzdaný po splnení podmienok akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Brembo akcia!
Platné: 2020.01.01 - 2020.01.31

Spoločník na cestách, asistent v parkovaní! Za nákup Brembo brzdových dielov v hodnote 339 € bez DPH Vás obdarujeme cúvacím radarom.Platnosť akcie: Od 1. januára do 31. januára 2020, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (cúvací radar) má každý zákazník, ktorý počas trvania akcie nakupuje Brembo brzdové diely v min. hodnote 339 € bez DPH a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť len raz. Darček bude odovzdaný po skončení akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

ContiTech akcia!
Platné: 2020.01.01 - 2020.02.29

Jednoduchý a rýchly! Nakupujte ContiTech produkty v hodnote 839 € bez DPH a obdarujeme Vás Kärcher čističom okien!Platnosť akcie: Od 1. januára do 29. februára 2020, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (Kärcher čistič okien) má každý zákazník, ktorý počas trvania akcie nakupuje ContiTech produkty v min. hodnote 839 € bez DPH a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť len raz. Darček bude odovzdaný po skončení akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Sachs akcia!
Platné: 2020.01.01 - 2020.01.31

Aby ste si boli istý! Za nákup Sachs produktov v hodnote 669 € bez DPH získate HP tlačiareň!Platnosť akcie: Od 1. januára do 31. januára 2020, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (HP tlačiareň) má každý zákazník, ktorý počas trvania akcie nakupuje Sachs produkty v min. hodnote 669 € bez DPH a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť len raz. Darček bude odovzdaný po skončení akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Valeo akcia!
Platné: 2020.01.01 - 2020.01.31

Teraz sa skutočne oplatí! Za nákup Valeo produktov v hodnote 499 € bez DPH Vás odmeníme príklepovou vŕtačkou.Platnosť akcie: Od 1. januára do 31. januára 2020, alebo do vypredania zásob! Podmienky akcie: Nárok na darček (príklepová vŕtačka) má každý zákazník, ktorý počas trvania akcie nakupuje Valeo produkty v min. hodnote 499 € bez DPH a nemá žiadne záväzky voči spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Jeden zákazník sa akcie môže zúčastniť len raz. Darček bude odovzdaný po skončení akcie. V prípade dobropisu tovaru bude hodnota darčeka vyfakturovaná. Z akcie sú vylúčení všetci zamestnanci firmy UNIX Auto s.r.o. a rodinní príslušníci v priamej línii. Obrázok je len ilustračný. Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny akcie.

Ďalej na akciový tovar >>

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2020 © Všetky práva vyhradené| Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok