Značka A.Z. Meisterteile je osvedčene dobrá voľba, pokiaľ ide o náhradné diely. Značka sa vždy zameriava na inovácie a spoľahlivú kvalitu, vďaka čomu sa na trhu náhradných dielov stala veľmi populárnou v strednej a východnej Európe. Dynamický rozvoj širokej palety výrobkov je zaručený stabilnou a vysokou kvalitou, ktorá je podložená serióznymi inžinierskymi prácami a odbornými znalosťami, ako aj prísnymi kontrolnými procesmi.

Ako to už aj názov napovedá, zákazníci pod značkou A.Z. Meisterteile nájdu všetko od A po Z, čo pri oprave auta môžu potrebovať.

Vysoká, nemecká kvalita za dostupnú cenu? Presne.

Vďaka svojej priaznivej cenovej hladine Meisterteile ponúka cenovo výhodné riešenia pre vlastníkov a servisy.

Je na to schopný preto, lebo na rozdiel od iných nemeckých značiek je cena výrobkov jednotná na trhu, je ich nemožné od iných obchodníkov kúpit za nižšiu cenu, pretože spoločnosť UNIX Auto je výhradným distribútorom značky.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2020 © Všetky práva vyhradené| Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok