„A.Z. Meisterteile“ je značka automobilových dielov, ktorú v roku 2012 vytvoril Antal Zombori, zakladateľ a majiteľ spoločnosti UNIX Auto, kvôli nedostatku značky so širokým výberom, ktorá poskytuje kvalitné a spoľahlivé diely a mazivá za prijateľné ceny pre každého.

Cieľom bolo vybudovať značku, ktorej môžu majitelia vozidiel a profesionálni používatelia, ako aj servisy plne dôverovať, a preto je hlavnou zásadou značky dôvera.

Značka dáva vždy do popredia inovácie a spoľahlivú kvalitu, preto produkty sa získavajú iba od priamo kontrolovaných a špičkových výrobcov, čím svojim partnerom zaisťuje najlepší pomer ceny a kvality.

Sortiment výrobkov sa vyvíja dynamicky. Cieľom je pokryť celú škálu súčiastok, ktoré sa opotrebúvajú, tj. zabezpečiť profesionálnemu zákazníkovi kompletné portfólio.

Všetci vieme, že technické výrobky môžu zlyhať napriek maximálnej starostlivosti. Príkladom toho je raketoplán navrhnutý najlepšími inžiniermi a vedcami ľudstva, zostavený s maximálnou obozretnosťou a vyrobený s najväčšou starostlivosťou od najznámejších výrobcov. A napriek tomu sa zrútil v dôsledku zlyhania malého tesnenia, z ktorých sa nie jeden nachádza aj v bežných automobiloch. Ak mohol byť chybný komponent namontovaný do raketoplánu, môže sa to samozrejme stať aj v prípade bežného vozidla.

Aby sa predišlo problémom s akýmkoľvek chybným komponentom, značka na produkty A.Z. Meisterteile ponúka v priemysle náhradných dielov špeciálnu dvojročnú záruku. Preto, aby záručný servis netrval zvyčajných 30 – 60 alebo dokonca až 90 dní ako u iných značiek, značka vo svojom vlastnom skúšobnom laboratóriu odpovie na všetky nároky na záruku do troch dní.

Pod značkou „A.Z. Meisterteile“ nájdete nielen autodiely od A po Z, ale aj špičkové kvalitné oblečenie a ochranné pomôcky.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok