Hlavná stránka \ Časté otázky
Registrácia

Stratenú kartu je nám nutné nahlásiť a následne si môžete vyžiadať novú emailom na našej stránke www.unixautodiely.sk/Unix_Contact.aspx alebo osobne na našich pobočkách. Týmto sa zároveň stratená karta automaticky zruší zo systému a žiaľ stratia sa aj všetky nazbierané body.

Pri vyhľadávaní, v stĺpci značky áut je možné v dolnej časti zadať rozšírené vyhľadávanie a jednoducho je potrebné iba odstrániť fajku z voľby „Zobraziť iba bežné značky”.

Pri vyhľadávaní, v stĺpci značky áut je možné v dolnej časti zadať rozšírené vyhľadávanie a jednoducho je potrebné iba odstrániť fajku z voľby „Zobraziť len bežné značky”.

Ak ani v rozšírenom vyhľadávaní nenájdete hľadaný typ auta, tak pošlite správu na mailovú adresu info@unixautodiely.sk, v ktorej uveďte údaje auta (číslo karosérie, číslo motora, typ, rok výroby, výkon, objem valcov) alebo číslo Vašej Autokarty, resp. aký typ súčiastky potrebujete. Na základe Vašej požiadavky Vám naši kolegovia odpovedia čo najskôr.

Môže sa stať, že program nerozozná všetky mestá alebo obce. V tomto prípade uveďte potrebné údaje (údaje o automobile, osobné údaje, údaje o súčiastke a/alebo číslo Autokarty) v emaili a pošlite ich na adresu info@unixautodiely.sk, alebo sa informujte osobne na najbližšej UNIX pobočke Vášho bydliska, kde Vám naši kolegovia radi pomôžu.

Systém Vám automaticky posiela oznamy o akciách alebo informácie o Autokarte emailom alebo SMS-kou. V prípade, ak by ste ďalej nemali záujem dostávať oznamy SMS-kou alebo emailom, pošlite nám SMS správu alebo email na info@unixautodiely.sk o zrušení posielania oznamov.

Vašu Autokartu Vám doručíme poštou do 1 týždňa po registrácii. Ak ju náhodou neobdržíte, informujte sa mailom na info@unixautodiely.sk zadaním už registrovaného čísla Autokarty.

Emailom ste prijali číslo Vašej Autokarty a po jej zadaní už môžete nakupovať bez toho, aby ste sa Autokartou preukázali.

Autokarta

Stratenú kartu je nám nutné nahlásiť a následne si môžete vyžiadať novú emailom na našej stránke www.unixautodiely.sk/Unix_Contact.aspx alebo osobne na našich pobočkách. Týmto sa zároveň stratená karta automaticky zruší zo systému a žiaľ stratia sa aj všetky nazbierané body.

Objednávky, Nákupy, Preprava

Súkromné osoby a majitelia Autokarty majú možnosť prevziať objednaný tovar výlučne len osobne. Prevzatie súčiastok objednaných cez webshop je možné iba osobne v jednej z našich pobočiek, ktorá je najbližšie k Vašej dodacej adrese.

Môže sa stať, že niektorý náhradný diel nie je práve skladom, čo však neznamená, že daný diel nie je možné objednať. V tomto prípade pošlite správu emailom na info@unixautodiely.sk a zadajte číslo Vašej Autokarty a katalógové číslo dielu. Naši kolegovia Vás budú informovať o stave Vašej objednávky.

Samozrejme, diely vrátené do 8 pracovných dní prevezmeme späť, ale iba v neporušenom obale označenom štítkom UNIX-u. Výnimkou sú kvapaliny, spreje, oleje, žiarovky, ktoré z hľadiska bežnosti kvality nie sme schopní vziať späť.

Facebook
Spoločnosť UNIX Auto s.r.o. informuje Vás, že prezeraním webovej stránky V právnom vyhlásení súhlasíte s uvedenými pravidlami.
Copyright 2021 © Všetky práva vyhradené| Damjanichova 224/14., 945 01 Komárno| (+421)23/810-5651 | info@unixautodiely.sk| Pravidlá ochrany osobných údajov| Mapa stránok